Účetnictví obchodních společností v různých právních formách. Sbírka testů a příkladů.

Autor / editor: Müllerová, L.; Šindelář, M.
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-245-2379-8 (tištěná kniha)

Předkládaná sbírka textů a příkladů navazuje na učební text „Účetnictví obchodních společností v různých právních formách“ od stejných autorů. Uvedený učební text obsahuje výklad základních pravidel účetnictví v osobních a kapitálových obchodních společnostech, schémata účtování a řešené příklady, aby daly návod na řešení analogických příkladů uvedených v této sbírce. Struktura sbírky je tedy stejná, jako výše uvedený učební text. Jejím cílem je umožnit studentům procvičit si nastudovanou problematiku řešením textů a příkladů.

Formát publikace A4
bakalářské