SID(I)A – System of Intensive Development of Individual Abilities

Autor / editor: Campbell Jan, Antalová Adela
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-245-1813-8 (e-kniha), 978-80-245-1853-4 (tištěná kniha)
Vydání: 1. vydání v elektronické podobě (2011), 1. vydání v tištěné podobě (2012)
Jazyk publikace: angličtina

Abstract:
This learning text is intended for the students of University of Economics, Prague. It presents the System of Intensive Development of Individual Abilities – SID(I)A for short – that deals with languages (both mother tongue and foreign), individual and group psychology, management of stress and creativity. The text may be used in a variety of ways by a variety of readers, allowing them to decide and act ecologically, efficiently and economically amid the challenges of uncertainty and change.

Tento učební text je určen studentům Vysoké školy ekonomické v Praze. Představuje systém pro intenzivní rozvoj osobních schopností SID(I)A, který pracuje s jazykem (mateřským i cizím), individuální i skupinovou psychologií, zvládáním stresu a kreativitou. Text může pomoci nejrůznějším způsobem širokému okruhu čtenářů, aby se dokázali rozhodovat a jednat ekologicky, účinně a ekonomicky i v prostředí plném nejistot a změn.

Určeno pro
IOM