Sbírka úloh pro Manažerskou ekonomiku

Autor / editor: Špička, J., Kozáková, P.
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-245-2405-4 (tištěná kniha)
Vydání: 1. vydání v tištěné podobě
Jazyk publikace: čeština
Počet stran: 80
Fakulta: FM
Publikace na webu: e-shop EKOPRESS.cz
Dostupnost: k zakoupení

Jazyk publikace čeština
Určeno pro studium
magisterské

Skripta „Sbírka úloh pro Manažerskou ekonomiku“ jsou určena studentům Fakulty managementu VŠE, a to zejména pro účely předmětu Manažerská ekonomika. Skripta navazují, aktualizují a podstatně doplňují dříve vydanou publikaci Soubor úloh pro cvičení z Manažerské ekonomiky. Sbírka obsahuje zadání úloh, jež budou řešeny na cvičeních prezenční formy studia a na soustředěních kombinované formy studia. Nelze však vyloučit případné využití skript i v jiných předmětech či v případě, kdy se chce student zorientovat v daných tématech manažerské ekonomiky. Předložené úlohy jsou neřešené, u většiny z nich jsou však uvedeny výsledky pro kontrolu správnosti řešení nebo je formou předepsaných tabulek naznačen postup řešení. Úlohy představují praktické využití prvků manažerské ekonomiky. Studenti mohou aplikovat nabyté znalosti, vypočítat příslušné ukazatele a zvážit jejich význam pro příslušná opatření a manažerská rozhodnutí.

Sbírka úloh pro Manažerskou ekonomiku
  • Vytvořeno: