Efektivní komunikace v profesní francouzštině. Communication efficace en français professionnel.

Autor / editor: Dvořáková Kateřina, Kovářová Dominika
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-245-2346-0 (tištěná kniha)
Vydání: 1. vydání (tištěné)
Jazyk publikace: francouzština
Počet stran: 220
Fakulta: FMV
Publikace na webu: e-shop EKOPRESS.cz
Dostupnost: k zakoupení

Tato praktická učebnice profesní francouzštiny (jazyková úroveň B2/C1) je zaměřená na běžné mluvní akty i písemné obraty využitelné v profesních situacích ve třech oblastech: mezinárodním obchodu, diplomacii a cestovním ruchu. Učebnice nabízí široké rozpětí témat ve všech třech oborech a je rozčleněna do tematických kapitol prezentovaných na přehledných dvoustránkách s mluvními a písemnými obraty a příklady pro jejich procvičení i jejich aplikaci v konkrétních komunikačních situacích. Cílové publikum: studenti oborů Mezinárodní obchod, Mezinárodní studia a diplomacie, Cestovní ruch, kteří dosáhli minimálně úrovně B1 a připravují se na zkoušku Pařížské obchodní komory za účelem obdržení diplomu Diplôme de français professionnel, ale i pracovníci v soukromé a veřejné sféře v kontaktu s frankofonním pracovním prostředím.

• Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: