Březina, J.; Drmlová, D.; Antoňová, Ch. a kolektiv: Fachsprache Wirtschaft Neu 1

Skripta – tištěná kniha

ISBN 978-80-245-2321-7, VŠE, 1. vydání, 2019, 158 stran, A4

Učebnice hospodářského jazyka „Fachsprache Wirtschaft Neu 1“ je určena především studujícím ekonomických oborů bakalářského studia na mateřské VŠE. Své uplatnění si však zcela jistě najde i na ekonomických fakultách ostatních vysokých škol či v institucích orientovaných na podnikatelské a manažerské kurzy. Učební materiál předpokládá dobrou znalost německého jazyka odpovídající úrovni znalostí nabytých na gymnáziích či obchodních akademiích. Po probrání dané látky budou studující disponovat velmi dobrými jazykovými dovednostmi přesahujícími úroveň B2 Evropského referenčního rámce pro výuku jazyků, budou schopni komunikovat s dostatečnou erudovaností na širokou škálu ekonomických témat, porozumí mluvenému i psanému odbornému projevu.

Jazyk publikace němčina
Určeno pro studium